400 ден

Description

Декоративен сад за дребулии/накит.
Рачно обликуван од глина,печен и сликан со акрилни сјајни бои.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Љубовна игра-декоративен сад за накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Персонализиран магнет за на фрижидер

250 ден Quick Shop
View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop
View Details

Панда-привезок за ланче

300 ден Quick Shop
View Details

Ѕвездена куќа

600 ден Quick Shop