600 ден

Category:

Description

Ѕвездена куќа
Бисечки глинен орнамент за добредојде.
Рачно моделиран од глина и сликан со акрилни сјајни бои.
Висина 18см ширина 10см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ѕвездена куќа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop
View Details

Персонализирани магнети за фрижидер

200 ден Quick Shop
View Details

Панда-привезок за ланче

300 ден Quick Shop
View Details

Скандинавска убавица

700 ден Quick Shop