300 ден

Description

Ѓомлезе (по нарачка)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ѓомлезе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Домашен колбас

900 ден Quick Shop
View Details

Menyja e ditëlindjeve për të rriturit-Paketa 2

4.000 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 1

3.000 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 2

4.000 ден Quick Shop