600 ден

Description

  • Состав: стакло ,контурна боја,боја за стакло
  • Димензии : 20×8 см
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шише за вино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Цветен круг

3.000 ден Quick Shop
View Details

Декупаж кутија

900 ден Quick Shop