3.000 ден

Description

  • Состав: стакло ,контурна боја,боја за стакло дрвена рамка
  • Димензии : 38×38 см
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цветен круг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Тиркизен цвет

3.000 ден Quick Shop
View Details

Turquoise flower

3.000 ден Quick Shop
View Details

Шише за вино

600 ден Quick Shop