15.900 ден

Description

 • Состав: полиестер и вискоза
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Надире Демири
 • Vendor: Надире Демири
 • Address: ул Маршал Титио бб
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!