Sale!

55.000 ден 42.999 ден

Description

 • Состав: кадифе ,срма,
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:
 • Цена : 700 евра
 • Забелешка :Со исти број е сликата

Additional information

Weight 1.6 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан со кадифе и срма, машински изработен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
View Details

Кафтан со панталони

46.000 ден Quick Shop
View Details

Këmishë e mirë me mëngë

18.000 ден Quick Shop