42.000 ден

Description

 • Состав: кадифе ,срма,
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан со кадифе и срма , машински изработен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

Фустан со кадифе и срма, машински изработен

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop
View Details

Vishen me kadife dhe srma, makine te bere

42.000 ден Quick Shop
View Details

Палто од кадифе

18.000 ден Quick Shop