24.000 ден

Description

 • Состав: Руски сатен со ликра (Полиестер 95%, 5% ликра) Фустанот е изработен од руски сатен.
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 1 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан Роуз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Black short dress Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Fund i zi Erin

6.000 ден Quick Shop
View Details

Wedding gown Lora

51.000 ден Quick Shop
View Details

Ensemble Klara

72.000 ден Quick Shop