6.150 ден

Description

 • Состав: плишан изработен од 85% полиамид ,15% еластин
 • Димензии : 36,38 ,40,42,44
 • Тежина: 500 гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан преклоп ефект”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan drap/bezh midi

6.150 ден Quick Shop
View Details

Dress, folding effect

6.150 ден Quick Shop
View Details

Миди Фустан асиметричен

5.950 ден Quick Shop
View Details

Drape dress, midi

6.150 ден Quick Shop