2.200 ден

Category:

Description

Привезок 1200, обетки 1000 денари
сребро 980, сваровски кристали
димензија привезок 3 х 2см
димензија обетки 2,7 х 1,2см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Филигрански комплет цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: My precious
  • Vendor: Елена Поповска
  • Address: Ул. Васил Ѓорѓов br. 29/2 лок.13
    Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Iphiclides podalirius

4.800 ден Quick Shop
View Details

Филигрански комплет

3.380 ден Quick Shop
View Details

Филигрански комплет

5.900 ден Quick Shop
View Details

Papilio polyxenes и Papilio machaon

1.600 ден Quick Shop