700 ден

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фарбање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Козметички салон ИВОНА
  • Vendor: Ивона Србиновска
  • Address: ул.Бане Стефаноски бб
    Тетово
  • No ratings found yet!
View Details

Hair highlighting

1.200 ден Quick Shop
View Details

Шатирање

1.800 ден Quick Shop
View Details

Депилација под пазуви

100 ден Quick Shop
View Details

Arm waxing

200 ден Quick Shop