1.500 ден

Description

Состав: две чаши украсени со бисерчиња и камчиња ,огледало,украсна декорација     ,бисери ножици две срца од стакло  ружи од пластика

– Димензии :

– Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Украс за свадба- сет за свадба за прстените”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Lule artificiale

2.000 ден Quick Shop
View Details

Tepsi për “këna gexhe” / tepsi dekorative

500 ден Quick Shop
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop
View Details

Wedding decoration – wedding set for rings

1.500 ден Quick Shop