200 ден

Category:

Description

Рачно обликувани,печени и сликани со акрилни сјајни бои.
Висината варира од 3цм до 8цм.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Украсни печурки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Хармонија-накит

400 ден Quick Shop
View Details

3Д Куќен број

500 ден Quick Shop
View Details

Ѕвездена куќа

600 ден Quick Shop
View Details

Персонализирани магнети за фрижидер

200 ден Quick Shop