Description

Состав изработувани од чоја украсени со срма и светкави циркони

Димензии :

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Традиционална облека за мажи и жени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ѓулај Кујтила
  • Vendor: Ѓулај Кујтила
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Традиционални машки елеци

View Details

Pantofla/mbathje të leshta, të thurura