2.152 ден

Description

Состав: изработени од волна

Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ташни плетени со традиционални орнаменти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фљутура Ќосја
  • Vendor: Фљутура Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Çanta të thurura me zbukurime tradicionale

2.152 ден Quick Shop
View Details

ÇORAPE TË LESHTA TË THURURA

738 ден Quick Shop
View Details

Handmade items

738 ден Quick Shop
View Details

Knitted bags with traditional embellishments

2.152 ден Quick Shop