90 ден

Description

Суви црвени пиперки со урда и јајца.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Суви црвени пиперки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Пинџур-мала тегла

100 ден Quick Shop
View Details

Salsiçe shtëpie

900 ден Quick Shop