800 ден

Description

  • Состав: стакло ,контурна боја,боја за стакло
  • Димензии : 15×13см
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стаклена топка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Шише за вино

600 ден Quick Shop
View Details

Тиркиз

5.000 ден Quick Shop