42.000 ден

Description

Уметник Ана Темкова

 • Тема мртва природа
 • Година ,2019
 • Техника масло на платно
 • Димензии45×35
 • Информации за транспорт :
 • Димензии:60x50x5
 • Тежина 1 кг
 • Дрвена рамка без стакло

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Слика наслов – Пролет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗУПТ “БУКЕФАЛ” Охрид
 • Vendor: Нена Коцарева Жупан
 • Address: Св.Климент Охридски 54
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Vivacity and Joy of the Wind

39.000 ден Quick Shop
View Details

Peizazh me erë

96.000 ден Quick Shop