700 ден

Category:

Description

Глинена вазна сликана со акрилни сјајни бои
Висина 22 см
Ширина на отворот 15,см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Скандинавска убавица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Висечки орнаметнт-Olw in the night

View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop
View Details

Панда-привезок за ланче

300 ден Quick Shop
View Details

Љубовна игра-декоративен сад за накит

400 ден Quick Shop