36.000 ден

Description

 • Состав: 50% полиестер, 50% свила
 • Изработен од хајал тул и свилена постава
 • Рачно аплицирање на сваровски каменчиња
 • Димензии : S, M, L, XL
 • Тежина:2кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Свечен фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Hellenistic Wedding Gown

42.900 ден Quick Shop
View Details

Салма Венчаница

30.900 ден Quick Shop
View Details

Luxury Wedding Gown

42.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Salma

30.900 ден Quick Shop