150 ден

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ротквици со кефир и италијанска салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Мелем
  • Vendor: Андријана и Ана
  • Address: ул.Булевар Партизански Одреди бр.29/1-033 - Буњаковец
    Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Мексиканска салата

160 ден Quick Shop
View Details

Медитеранска салата со наут

140 ден Quick Shop
View Details

Салата со просо јајца и сирење

220 ден Quick Shop