2.000 ден

Description

Понудата е за минимум 10 деца.

  • Пици и соленки
  • Грицки
  • Сок

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Роденденско мени за деца -Пакет 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Çorbë e gjyshes

100 ден Quick Shop
View Details

Пифтија

150 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 1

2.000 ден Quick Shop
View Details

Сарма

30 ден Quick Shop