2.000 ден

Description

Понудата е за минимум 10 деца.

  • мини хамбургери
  • грицки
  • сок

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Роденденско мени за деца -Пакет 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Ѓаволско тавче гравче

100 ден Quick Shop
View Details

Birthday adults’ menu – Package 1

3.000 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 1

2.000 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 2

4.000 ден Quick Shop