4.000 ден

Description

Понудите се за минимум 10 лица.

 • крем салата
 • ордевер
 • мешано пециво
 • кикирики
 • сокови
 • похована даска (похован кашкавал, похована зденка, тиквици, похован кромид)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Роденденско мени за возрасни-Пакет 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
 • Vendor: Слаѓана Котевска
 • Address: ул. Индустриска бр.1
  Гостивар
 • No ratings found yet!
View Details

Пинџур-голема тегла

180 ден Quick Shop
View Details

Speca të kuq të thatë

90 ден Quick Shop
View Details

Homemade sausage

900 ден Quick Shop
View Details

Fasule e djallit në tavë

100 ден Quick Shop