3.000 ден

Description

Понудите се за минимум 10 лица.

 • крем салата
 • ордевер
 • мешано пециво
 • кикирики
 • сокови

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Роденденско мени за возрасни-Пакет 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
 • Vendor: Слаѓана Котевска
 • Address: ул. Индустриска бр.1
  Гостивар
 • No ratings found yet!
View Details

Birthday adults’ menu – Package 3

5.000 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 1

2.000 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 2

2.000 ден Quick Shop
View Details

Комат со праз

400 ден Quick Shop