Sale!

8.500 ден 6.800 ден

Description

 • Состав: сребро
 • Димензии : 19/ 59
 • Тежина: тежина 7г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прстен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Oбетки како цвет

5.800 ден Quick Shop
Sale! View Details

Earrings with Macedonian ruby

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop
Sale! View Details

Unaza

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop