Sale!

12.800 ден 9.995 ден

Description

 • Состав: сребро , рубин 8 мм,
 • Димензии : 16/56 ,рубин 8 мм,
 • Тежина: 14,5 г.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прстен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

Unaza

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop
View Details

Necklace with flower pendant

10.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Necklace with cross pendant

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop