Description

Состав: волнени

Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Плетени волнени калчини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Пулије Ќосја
  • Vendor: Пулије Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Ташни плетени со традиционални орнаменти

1.230 ден Quick Shop
View Details

Pantofla të leshta, të thurura

View Details

Çanta dekorative

1.230 ден Quick Shop