150 ден

Description

Пифтија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пифтија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 3

5.000 ден Quick Shop
View Details

Birthday children’s menu – Package 3

2.000 ден Quick Shop
View Details

Суви црвени пиперки

90 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за деца -Пакет 2

2.000 ден Quick Shop