100 ден

Description

Пинџур (мала/голема тегла) – 100/180 денари;

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пинџур-мала тегла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Birthday children’s menu – Package 3

2.000 ден Quick Shop
View Details

Комат со праз

400 ден Quick Shop
View Details

Ајвар-голема тегла

250 ден Quick Shop
View Details

Роденденско мени за возрасни-Пакет 2

4.000 ден Quick Shop