200 ден

Description

Персонализирани магнети за фрижидер
Изработени од глина.
Печени и сликани со акрилни бои.
Дијаметар 4цм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Персонализирани магнети за фрижидер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Персонализиран магнет за на фрижидер

250 ден Quick Shop
View Details

Панда-привезок за ланче

300 ден Quick Shop
View Details

Глинени кутии

600 ден Quick Shop
View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop