300 ден

Category:

Description

Панда-привезок за ланче
Рачно моделирано од глина,печено и сликано со акрилни сјајни бои.
Ширина 5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Панда-привезок за ланче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Љубовна игра-декоративен сад за накит

400 ден Quick Shop
View Details

Сино добредојде

600 ден Quick Shop
View Details

Висечки орнаметнт-Olw in the night

View Details

Глинена саксија What’s on cat’s mind?

600 ден Quick Shop