Description

 • Состав: кадифе , срма во бои и каменчиња
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палто од кадифе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

FUSTAN ME KADIFE DHE SRMA, MAKINA EKZLUZIVE

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop
View Details

Кафтан со панталони

46.000 ден Quick Shop
View Details

Фустан со кадифе и срма , машински изработен

42.000 ден Quick Shop