3.300 ден

Description

 • Состав: сребро ,
 • Димензии :
 • Тежина: 5,9 г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ФИЛИГРАНИСТ-МАРИЈАНА ПИПИЛИЕВА-ОХРИД
 • Vendor: Маријана Пипилева
 • Address: Св. Климент Охридски бр.40
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Брош пеперутка

8.000 ден Quick Shop
View Details

Прстен пеперутка

3.800 ден Quick Shop