300 ден

Description

Состав: полимерна глина

Димензии : од 5  x 3 до 7 x4

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Алка унисекс

300 ден Quick Shop
View Details

Обетки

150 ден Quick Shop