200 ден

Description

Состав: полимерна глина

Димензии : 4  x 1,7 до 8 x 1,7 повеќе должини

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Гердани

600 ден Quick Shop
View Details

Алка унисекс

300 ден Quick Shop