Sale!

8.900 ден 6.200 ден

Description

  • Состав: сребро ,мк рубин
  • Димензии : рубин 8 мм,  должина 30 мм ширина 15 мм.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки со мк рубин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Ring

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop
View Details

Ланче

8.900 ден Quick Shop
Sale! View Details

Ланче со крст

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
View Details

Byzylyk/Hallkë dore

33.500 ден Quick Shop