3.600 ден

Description

 • Состав: сребро 999
 • Димензии : должина 8см , ширина 2.5см
 • Тежина: 10 г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки лист”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗАНАЕТЧИЈА ФИЛИГРАНИСТ ШИКАЛЕСКА ТП ОХРИД
 • Vendor: Павлина Шикалеска
 • Address: ул. Цар Самоил 8
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!