1.800 ден

Description

  • Состав: мед ,матичен млеч 8 гр ,полен
  • Димензии :
  • Тежина: 250гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Матичен млеч”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Кукла со традиционална облека

1.800 ден Quick Shop
View Details

Kукла со традиционална облека мала

500 ден Quick Shop
View Details

Kukull e vogël me veshje tradicionale

500 ден Quick Shop
View Details

Traditional folklore costume for children

4.000 ден Quick Shop