600 ден

Description

  • Состав: мед,матичен млеч 6 гр ,полен
  • Димензии :
  • Тежина: 100гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Матичен млеч”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information