50 ден

Description

 • Состав: жоржет и монистра,декорации
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Марамче за свадба и за “к’на геџе“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Ферузан Имери
 • Vendor: Ферузан Имери
 • Address: Беличица бр
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Марамче за невеста

3.000 ден Quick Shop
View Details

Украсна кутија со цвеќе и чоколада

1.700 ден Quick Shop
View Details

Pëlhurë dekorative e fejesës е punuar me dorë

2.500 ден Quick Shop