8.900 ден

Description

 • Состав: сребро/ рубин
 • Димензии димензија на рубин 20/10 м:
 • Тежина: тежина 8.9г.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

Ланче со крст

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Vathë

12.000 ден 8.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Unaza

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop
View Details

Earrings in the form of flower

5.800 ден Quick Shop