10.000 ден

Description

 • Состав: сребро ,
 • Димензии : димензија на рубин 15 мм ,
 • Тежина: тежина 15,5 г.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланче со цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

Vathë me mk rubin

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop
View Details

Ланче

8.900 ден Quick Shop
View Details

Byzylyk/Hallkë dore

33.500 ден Quick Shop
Sale! View Details

Broshetë/karficë me mk rubin

15.000 ден 11.999 ден Quick Shop