9.000 ден

Description

 • Состав: Жоржет (Полиестер) .Фустанот е изработен од висококвалитетен жоржет во црна боја и детал од дијагонален трак.
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 0,5 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краток црн фустан Катја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Венчаница Лора

51.000 ден Quick Shop
View Details

Black short dress Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Ensemble Klara

72.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan Rouz

24.000 ден Quick Shop