18.000 ден

Description

 • Состав: срма во боја ,антилоп ,кадифе со срма
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Корсет со кратка сукња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП ДОРА Е АРТЕ
 • Vendor: Белка Белули
 • Address: Радован Цониќ 67
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Кафтан со фустан

60.000 ден Quick Shop
View Details

Xhamadan me fustan

36.000 ден Quick Shop
View Details

Korse me fund të shkurtër

18.000 ден Quick Shop