400 ден

Description

Комат со праз, сирење или зелка (по нарачка)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комат со праз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Ајвар-мала тегла

150 ден Quick Shop
View Details

Menyja e ditëlindjeve për të rriturit-Paketa 2

4.000 ден Quick Shop
View Details

Granny’s Chowder

100 ден Quick Shop
View Details

Menyja e ditëlindjeve për të rriturit-Paketa 1

3.000 ден Quick Shop