4.100 ден

Description

  • Состав: изработен од спандекс во комбинација со сатен
  • Димензии : 36,38 ,40,42,44

Тежина:250гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Класична миди сукња со сатен детал 90% спандекс 10% еластин .Целосно со постава 100% вискоза црна боја.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
  • Vendor: Светлана Димовска
  • Address: Предраг Јанчевски бр.15
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Midi dress, asymmetrical

5.950 ден Quick Shop
View Details

Midi Fustan asimetrik

5.950 ден Quick Shop
View Details

Classic midi skirt with satin detail, 90% spandex, 10% elastin. Completely lined, 100% viscose, black in colour.

4.100 ден Quick Shop
View Details

Фустан преклоп ефект

6.150 ден Quick Shop