2.100 ден

Description

  • Димензии : 23см *26см
  • Маските се релјеф на бакар со позлата
  • Поставени на кадифе во црна рамка
  • Заштитени со стакло

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златна маска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: КОППЕР АРТ- Данче Наумовска
  • Vendor: Даниела Наумовска
  • Address: ул.Гоце Делчев бр.7 Охрид
  • No ratings found yet!
View Details

Нотеси

900 ден Quick Shop
View Details

Охридска пастрмка

3.800 ден Quick Shop
View Details

Бакарна алка

1.200 ден Quick Shop
View Details

Лебеди за вечна љубов

2.300 ден Quick Shop