2.400 ден

Description

  • Закуп на игротека за два часа за организирање родендени ( со сопствени пијалоци и храна)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Закуп на игротека (со сопствени пијалоци и храна)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Центар за забава и рекреација за деца-ХЕПИ КЛУБ-ДООЕЛ
  • Vendor: Бедије Јакупи
  • Address: ЈНА 0 * 15 село Теарце Тетово
    на патот Јажинце-Тетово
  • No ratings found yet!
View Details

Balloon decoration

1.200 ден Quick Shop
View Details

Декорација на балони

1.200 ден Quick Shop
View Details

Поединечен термин

100 ден Quick Shop
View Details

Marrja me qira e këndit të lojërave për 2 orë+ pije sipas asaj që është harxhuar

2.000 ден Quick Shop